Penzion Libouchec Marcela

*** Penzion Marcela ubytovanie LibouchecPenzión Marcela Ubytovanie Ústí nad Labem Popis :
Nachádza sa 12 min. jazdy od  centra mesta Ústí nad Labem v nedalekej dedinke u Libouchce. Celoročné ubytovanie pre 6 osôb bez stravy je vhodné pre dlhodobé pobyty, rodiny s detmi. Kompletné vybavenie apartmánov.

Penzión Marcela Ubytovanie Ústí nad Labem Ubytovanie :
Jedná sa o rekreačný byt 3 + 1  v rodinnom dome zo samostaným vchodom. K dipozícii je prízemie kde je kuchyna, jedáleň, dve trojmiestne izby, kúpelna a zimná záhrada s výhľadom na vonkajší krb.

Penzión Marcela Ubytovanie Ústí nad Labem Izby :
apartmán je vybavený . kuchyna, chladnička, kávovar, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a riady. Jedáleň : jedálny sôl pre 6 osôb. Obývacia izba : malý gauč, krslo, stôl, Tv + satelit. Kúpelna : WC, umyvadlo, vana, teplá a studená voda, poličky a zrkadlo. Spálna 2x : v každej 3 postelea skrine. Zimná záhrada : gauč, 2 kreslá stôl, skrinky.

Penzión Marcela Ubytovanie Ústí nad Labem Služby :
Veľká záhrada v blízkosti malého potoka zo záhradným nábytkom, tenisový kurt, stolný tenis, bazén, pieskovisko, hojdačka, parkovisko, ohnisko. Zapožičiame, bycikle, lehátka, stolný tenis a dalšie.

Penzión Marcela Ubytovanie Ústí nad Labem Okolie :
Mesto Teplice  25 km, Labské Pieskovce, Hřensko 30 km, Sněžník 8 km, děčín 12 km. ZOO

Pri príjezde kaucia 1000,-Kč, je vratná po odjazde.
 
Penzion Libouchec Marcela - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Libouchec Marcela - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Libouchec Marcela - k dispozícii letná terasaPenzion Libouchec Marcela - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Libouchec Marcela - krytý bazén v hoteliPenzion Libouchec Marcela - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Libouchec Marcela - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Libouchec Marcela - Izby s vlastnou toaletouPenzion Libouchec Marcela - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Marcela ubytovanie Libouchec Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 23 m/s

Adresa: Penzion Marcela Dlouha 52 Libouchec 40335 Czech Republic

E-mail: Penzion-Libouchec-Marcela@cz-hotel.eu